Dietomatic - Industi - Software & Branding

Dietomatic

Dietomatic to system, dzięki któremu porównasz ofertę cateringów i zamówisz spersonalizowaną dietę pudełkową.

women

Moda na zdrowe jedzenie dostarczane w pudełkach bije rekordy popularności wśród osób prowadzących szybki tryb życia. Ilość dostawców, personalizacji dostaw oraz składu posiłków rośnie z dnia na dzień. Porównanie wszystkich ofert i możliwości może przyprawić o zawrót głowy. Dietomatic powstał, aby ułatwić to zadanie wszystkim dietomaniakom.

cover

Logo

phone

Znak to połączenie kwadratu i filtrów „suwakowych”. Nawiązuje do kształtu opakowań w których dostarczane są posiłki oraz symbolizuje możliwość personalizacji diety poprzez określanie jej parametrów.

Kolorystyka

dietomatic logo

Kolory inspirowane są wyglądem zdrowych posiłków bogatych w warzywa. Wybraliśmy świeży kolor zielony symbolizujący zdrowe odżywianie. Dopełniający kolor czerwony świetnie wynosi na pierwszy plan ważne elementy interfejsu.

Typografia

Spora ilość elementów tekstowych w interfejsie podyktowana jest ilością funkcji oraz danych, którymi zarządza dietożerca. Krój Open Sans dobrze prezentuje się w małych rozmiarach na elementach funkcyjnych, natomiast Nunito jest bezpośrednim nawiązaniem do znaku. Jego przyjazny charakter i zaokrąglone krawędzie świetnie pasują do znaku i reprezentują charakter systemu m.in. w nagłówkach.

Wyzwanie

women

Z uwagi na to, że system zakłada obsługę całego kraju, ilość cateringów, a co za tym idzie wariantów diet i autorskich rozwiązań jest ogromna.

Każdy dostawca działający już na rynku ma gotową ofertę i powinien móc ją odzwierciedlić w systemie. Tworzenie karty cateringu przez firmy jak i kreator diety dla klientów musi spełniać wymagania szerokiego zakresu klientów.

Informacje wejściowe

Co wpływa na wybór
dostawcy przez klienta?

lokalizacja
przedział cenowy
rodzaj diety
aktywność fizyczna
cel diety
alergie pokarmowe
kaloryczność
dzienna liczba posiłków
obsługiwane dni tygodnia
godziny dostaw
długość trwania usługi

Wyróżniające się cechy
ofert dostawców

dieta testowa
możliwością zmiany konfiguracji w trakcie trwania usługi
możliwość zawieszenia i rezygnacji z usługi
śledzenie statusu dostaw
udostępnienie przykładowego menu
obsługa kanałów społecznościowych
możliwość wyboru godziny dostawy
zmiana ceny w zależności od diety

Kreator diety

dietomatic kreator diety

Kreator poprowadzi Cię krok po kroku przez proces personalizacji diety i dostaw. Ustalisz swój cel, częstotliwość i skład posiłków, dni i godziny, a nawet wiele miejsc dostaw. Nietolerancje i nielubiane produkty to tylko formalność.
Zadane przez Ciebie kryteria służą temu, aby wyszukać dostawcę, który jest w stanie sprostać Twoim wymaganiom i dostarczać Ci odpowiednie posiłki.

Zarządzanie
zmówieniem

women

Czasem zaskakują nas nieoczekiwane zdarzenia lub po prostu prowadzimy zawiły tryb życia. Dietomatic wychodzi naprzeciw wszystkim wymaganiom klientów. Obsługa dostaw po zamówieniu pozwala na wgląd do menu posiłków, status dostawy oraz kalendarz dostaw.

To właśnie tutaj mamy najwięcej opcji przydatnych z dnia na dzień. W zależności czy wybierzemy jeden dzień lub ich zakres, możemy modyfikować datę i godzinę dostawy oraz adres. System obsługuje też reklamacje, rezygnacje oraz zawieszenie dostaw.

Karty cateringów

Każda firma która dołączy do Dietomatic posiada swoją dedykowaną kartę. Składa się na nią opis oferty, lista obsługiwanych kaloryczności oraz rodzajów diety. Klienci mają wgląd do przykładowego menu oraz do sekcji ocen i komentarzy. Catering może umieścić na swojej firmowej stronie widget-odnośnik do karty w systemie Dietomatic.

dietomatic oferta

Przyszłość

W przyszłości system będzie rozbudowany o kolejne moduły, które docelowo mają zautomatyzować większość procesów po stronie dostawców cateringu. Moduł dla kierowców, który wygeneruje mapę i harmonogramem dostaw z uwzględnieniem godzin preferowanych przez klientów. Moduł dla kuchni, który tworzy zestawienia posiłków do przygotowania, listę zakupów oraz bazę przepisów dla kucharzy.

Widzimy, że korzystasz z przeglądarki Internet Explorer, która nie jest już oficjalnie wpierana. W celu zapewnienia jak najlepszego odbioru naszej strony, zalecamy używanie najnowszych wersji poniższych przeglądarek: