PHP Developer - Mid

Jeżeli zamówiłeś już Cyberpunk2077, nadrobiłeś Netflixa i akurat szukasz pracy to wszystko wskazuje na to, że my możemy szukać Ciebie.

Właśnie pracujemy nad dużym i ciekawym projektem, ale brakuje nam wsparcia w postaci następujących supermocy

– Minimum 2letnie doświadczenie komercyjne z PHP 7
– Znajomość zasad programowania obiektowego
– Doświadczenie z frameworkami MVC (preferowany Symfony 4/5)
– Umiejętność tworzenia dokumentacji technicznej
– Znajomość języka SQL oraz silnika MySQL
– Praca z ORM (Doctrine)
– Doświadczenie w projektowaniu REST API
– Nacisk na dobre praktyki tworzenia kodu
– Praca z systemami kontroli wersji (SVN, GIT)
– To o Tobie? Jeśli tak, to zobacz co właściwie będziesz robić.

Opis stanowiska

– projektowanie i implementacja aplikacji internetowych
– rozwój i utrzymanie istniejących aplikacji internetowych
– integracja aplikacji z użyciem API
– tworzenie i aktualizacja dokumentacji

Mile widziane

– doświadczenie w pracy z frameworkiem API Platform
– doświadczenia w konfiguracji i administracji serwerami Linux
– podstawowa znajomość Dockera
– Jeśli dobrnąłeś do tego punktu to wszystko wskazuje na to, że to puste krzesło z IKEI na home office czeka właśnie na Ciebie. Dobra, dobra…a co z tego Ty będziesz mieć?

Oferujemy

– jasny system wynagrodzeń
– pracę w doświadczonym zespole
– pracę w metodologii SCRUM
– styczność z technologiami Gitlab CI/CD. Docker, K8S
– pracę na etat lub B2B w siedzibie firmy w Lublinie (możliwy tryb mieszany)
– ciągły rozwój i różnorodność tematów prac
– Dlaczego akurat my? Tak, tak…mamy owocowe środy, ale nie o to chodzi. Jesteśmy zgranym zespołem pracującym nad innowacyjnymi projektami w różnych technologiach. W rubryce „zainteresowania” część z nas wpisuje "badania i rozwój", a część „gra w grę”. Wpadnij na naszego Instagrama to zobaczysz o co chodzi.

Forma zatrudnienia

– UOP lub B2B

Widzimy, że korzystasz z przeglądarki Internet Explorer, która nie jest już oficjalnie wpierana. W celu zapewnienia jak najlepszego odbioru naszej strony, zalecamy używanie najnowszych wersji poniższych przeglądarek: