Oferta - experience - Industi - Software & Branding

User experience jest obecnie podstawą projektowania każdego produktu cyfrowego.

Projektowanie doświadczeń użytkownika jest integralną częścią każdego projektu, w który jesteśmy zaangażowani. Korzystamy z ekspertyzy naszego zespołu architektów, którzy, przy ścisłej współpracy z programistami i działami kreacji, dbają o jak najwyższy poziom doświadczeń użytkownika.

Na podstawie eksperckiego audytu, analizy danych i znajomości dobrych praktyk, możemy poprawić doświadczenia użytkowników w kontakcie z twoją stroną internetową lub sklepem on-line. Twoja strona może działać skuteczniej – wskażemy obszary do poprawy i doradzimy, gdzie warto przeprowadzić testy A/B.

komputer kod programu

nasze kompetencje

umiejętności

Wycena realizacji projektu, IxD – projektowanie oprogramowania oraz planowanie usług i cyfryzacja procesów w organizacji, UX Copywriting, rewizja wdrożenia, analityka i optymalizacja (analiza ruchu, map cieplnych, analiza badań eye-trackingowych, przeprowadzanie testów A/B i innych), makietowanie, prototypowanie, dokumentacja projektowa, architektura projektu, analiza dokumentacji, warsztaty projektowe, badania (projektowanie, planowanie i przeprowadzanie badań z udziałem użytkowników, analiza wyników, raportrowanie i wdrażanie wniosków).

narzędzia

Axure RP, Balsamiq, Bazo, Draw.io, Figma, Framer, Google Analytics, Google Forms, Hotjar, Inspectlet, Marvel, Moqups, Mouse Flow, oCam, SPSS Statistics, UXPin, Whimsical, Yandex

Nie pozwól, żebyśmy byli gołosłowni i zobacz projekty,
które udało nam się zrealizować.

Widzimy, że korzystasz z przeglądarki Internet Explorer, która nie jest już oficjalnie wpierana. W celu zapewnienia jak najlepszego odbioru naszej strony, zalecamy używanie najnowszych wersji poniższych przeglądarek: