Front-end Developer

Poszukujemy programistę front-end, który zasili szeregi naszego zespołu.

Wymagania

– Umiejętność pracy pod presją czasu w warunkach zbliżonych do oblężenia Malborka
– Wykazywanie się inicjatywą, pokazanie, że nie jesteś księciem, ani księżniczką, słuchasz i rozmawiasz, dzielisz się wnioskami
– Masz ambicję i zapał i wykazujesz się inicjatywą, a punktualność i terminowość to Twoje mocne strony
– Co najmniej roczne doświadczenie w tworzeniu serwisów internetowych poparte portfolio
– Znajomość programów graficznych w stopniu umożliwiającym wdrożenia (Adobe Photoshop)
– Biegła znajomość HTML5 i CSS3
– Znajomość WordPress
– Dobra znajomość JavaScript (jQuery)
– Znajomość techniki Responsive Web Design
– Praca z systemami kontroli wersji
– Umiejętność pracy z cudzym kodem
– Odpowiedzialność za powierzone zadania, bardzo dobra organizacja pracy własnej, precyzja, cierpliwość i dbałość o szczegóły
– Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym czytanie dokumentacji i literatury branżowej

Opis stanowiska

– zbieranie i analiza wymagań
– tworzenie templatek aplikacji internetowych
– rozwój i utrzymanie istniejących stron i aplikacji internetowych
– integracja aplikacji internetowych za pomocą API
– udział w procesie testowania aplikacji
– bieżące raportowanie pracy

Mile widziane

– znajomość API Google Maps oraz usług Google (Analytics, AdWords, Search Console itp.)
– doświadczenie w pracy z użyciem framework’ów JS (np. jQuery, MooTools, ― Backbone, AngularJS)
– doświadczenie w używaniu preprocesorów CSS i JS
– znajomość systemu szablonów Smarty
– znajomość platformy Shoper lub innych platform CMS oraz e
– Commerce

Oferujemy

– pracę w młodym i ogarniętym zespole
– pracę na etat w siedzibie firmy w Lublinie
– ciągły rozwój i różnorodność tematów prac
– wyluzowany kontakt z zarządem

Forma zatrudnienia

– UOP lub B2B

Widzimy, że korzystasz z przeglądarki Internet Explorer, która nie jest już oficjalnie wpierana. W celu zapewnienia jak najlepszego odbioru naszej strony, zalecamy używanie najnowszych wersji poniższych przeglądarek: