Web Designer

Poszukujemy projektanta webowego, który zasili szeregi naszego zespołu.

Opis stanowiska

Wymagania

– doświadczenie poparte portfolio na podobnym stanowisku co najmniej na poziomie \*\*
– medium\*\*
– doświadczenie w projektowaniu interfejsów na "komponentach"
– praktyczna znajomość pracy w Figma, Sketch, XD (nasze serca skradła Figma ❤️)
– umiejętność uzasadnienia decyzji projektowych w kontekście UI oraz UX
– projektowanie z uwzględnieniem norm WCAG
– umiejętność tworzenia interaktywnych prototypów
– wspaniała organizacja pracy i komunikatywność
– dbałość o spójność projektowanych rozwiązań
– szczegółowość, dociekliwość, pro aktywność, samodzielność!

Zakres obowiązków

– projektowanie interfejsów aplikacji webowych, mobilnych, stron www i e
– sklepów
– projektowanie oraz utrzymanie design systemu i style guide
– weryfikacja zgodności wdrożonych interfejsów z projektem
– zbieranie wymagań biznesowych i użytkowych
– makietowanie ekranów na podstawie zebranych wymagań
– prototypowanie interakcji i ścieżek użytkownika oraz ich optymalizacja
– czytanie i okazjonalne pisanie dokumentacji
– raportowanie postępów prac

Mile widziane

– język angielski na poziomie "rozumiem co czytam, coś tam powiem, jak trzeba"
– interesujący gust muzyczny i poczucie humoru
– obsługa Adobe After Effects, Premier lub podobnych do składania animacji interfejsów
– wiedza na temat projektowania na iOS, Android, Shoper, Wordpress
– podstawy HTML, CSS, obsługa DevTools w Chromie
– znajomość UCD, HCI, Design Thinking
– śledzenie trendów w obszarze UI i UX

Oferujemy

– pracę w młodym i... — wiadomo
– UOP lub B2B
– wynagrodzenie w zależności od posiadanych umiejętności i formy zatrudnienia
– praca w biurze w Lublinie (mieszany tryb pracy biuro ↔ dom)
– szybki rozwój, duży wpływ na produkt końcowy, różnorodność zleceń, anty
– korpo
– owocowe środy, piwne piątki, prywatna opieka medyczna i inne branżowe umilacze

Widzimy, że korzystasz z przeglądarki Internet Explorer, która nie jest już oficjalnie wpierana. W celu zapewnienia jak najlepszego odbioru naszej strony, zalecamy używanie najnowszych wersji poniższych przeglądarek: