PHP Developer - Senior (Team leader)

Poszukujemy programisty PHP na poziomie Senior (Team leader), który zasili szeregi naszego zespołu.

Wymagania

– Umiejętność pracy pod presją czasu w warunkach zbliżonych do oblężenia Malborka
– Wykazywanie się inicjatywą, pokazanie, że nie jesteś księciem, ani księżniczką programowania, słuchasz i rozmawiasz, dzielisz się wnioskami
– Masz ambicję i zapał i wykazujesz się inicjatywą, a punktualność i terminowość to Twoje mocne strony
– Minimum 5
– letnie doświadczenie komercyjne w PHP
– Znajomość zasad programowania obiektowego
– Doświadczenie z frameworkami MVC (przynajmniej jeden opanowany w stopniu dobrym)
– Znajomość i umiejętność implementacji wzorców projektowych
– Umiejętność pracy z dokumentacją techniczną
– Dobra znajomość JS (minimum ES5), mile widziane ES6
– Znajomość bibliotek JQuery, AngularJS
– Znajomość języka SQL, oraz silnika MySQL
– Praca z bibliotekami ORM(Doctrine, Eloquent)
– Stosowanie DRY
– Myślenie analityczne w budowaniu struktury kodu, znajomość reguł i stosowanie SOLID
– Znajomość tematyki testów jednostkowych (PHPUnit, Codeception)
– Praca z systemami kontroli wersji (SVN, GIT)
– Dużym atutem będzie znajomość frameworka Symfony lub Yii2
– Umiejętność pracy z Dockerem

Opis stanowiska

– zbieranie i analiza wymagań
– projektowanie i implementacja aplikacji internetowych
– rozwój i utrzymanie istniejących aplikacji internetowych
– integracja aplikacji z użyciem API
– udział w procesie testowania aplikacji
– tworzenie i aktualizacja dokumentacji
– bieżące raportowanie pracy

Mile widziane

– zagadnień związanych z REST API, API Google Maps V3, WebPack
– doświadczenie w pracy z użyciem framework’ów PHP (np. CakePHP, Symfony, Zend)
– doświadczenia w konfiguracji i administracji serwerami Linux
– znajomość XML oraz WebServices

Oferujemy

– pracę w młodym i ogarniętym zespole
– pracę na etat lub B2B w siedzibie firmy w Lublinie
– ciągły rozwój i różnorodność tematów prac
– wyluzowany kontakt z zarządem

Forma zatrudnienia

– UOP lub B2B

Widzimy, że korzystasz z przeglądarki Internet Explorer, która nie jest już oficjalnie wpierana. W celu zapewnienia jak najlepszego odbioru naszej strony, zalecamy używanie najnowszych wersji poniższych przeglądarek: