Tester

Poszukujemy testera, który zasili szeregi naszego zespołu.

Wymagania

– Znajomość obsługi narzędzi DevTools
– Znajomość frameworka Cypress
– Testy automatyczne (JavaScript)
– Znajomość podstaw protokołu HTTP
– Znajomość narzędzia do zarządzania testami oraz zgłaszania błędów
– Certyfikat ISTQB Foundation Level
– Znajomość systemów kontroli wersji (Git)
– Dobra organizacja pracy
– Szczegółowość, dociekliwość, samodzielność
– Doświadczenie na stanowisku testera aplikacji jest mile widziane, ale nie jest warunkiem udziału w rekrutacji

Opis stanowiska

– Czytanie dokumentacji analitycznej
– Testy funkcjonalne (manualne)
– Tworzenie dokumentacji używkowej, pisanie planów i przypadków testowych oraz raportów
– Weryfikacja zgodności oprogramowania ze specyfikacją
– Współpraca i komunikacja z projektantami, programistami i analitykami biznesowymi

Oferujemy

– pracę w młodym i ogarniętym zespole
– pracę na etat lub B2B w siedzibie firmy w Lublinie
– ciągły rozwój i różnorodność tematów prac (piszemy aplikacje w nowych technologiach, sporo się nauczysz)

Forma zatrudnienia

– B2B, UOP

Widzimy, że korzystasz z przeglądarki Internet Explorer, która nie jest już oficjalnie wpierana. W celu zapewnienia jak najlepszego odbioru naszej strony, zalecamy używanie najnowszych wersji poniższych przeglądarek: