Badania i Rozwój

Prowadzimy działania badawcze i rozwojowe, tworzymy innowacyjne projekty.

Stymulator Polimodalnej Percepcji Sensorycznej
Opracowaliśmy prototyp i wdrożyliśmy do produkcji system Stymulatora polimodalnej percepcji sensorycznej dla Centrum Słuchu i Mowy Sp. Z o.o. Zaprojektowane w SPPS rozwiązania służą prowadzeniu terapii słuchu na wielu różnych płaszczyznach jednocześnie. Projekt został nagrodzony w konkursie Polski Produkt Przyszłości.
Zapytaj o szczegóły
IFPS - Innotech
Znaczące udoskonalenie mobilnej platformy diagnostyki narządów zmysłów" opis: Badania obejmowały opracowanie algorytmów oraz stworzenie urządzenia oraz platformy. Spółka realizuje założenia projektowe polegające na: opracowaniu specyfikacji systemu multimedialnego, wykonaniu części aplikacyjnej i bazodanowej systemu stymulatora, wdrożeniu systemu na urządzeniach przenośnych używanych w praktyce klinicznej, testach systemu na grupie co najmniej 20 pacjentów. Dzięki tym badaniom firma i jej zespół pozyskała bardzo przydatne nowe kompetencje z zakresu: cybernetyki, algorytmizacji dźwięków, filtrowania i wielu innych.
Zapytaj o szczegóły
B2b Industi
Wdrożenie systemu B2B do automatyzacji procesów między partnerami. Platforma B2B jest produktem, który wprowadza nowatorskie podejście do zagadnienia elektronicznej wymiany informacji między współpracującymi przedsiębiorstwami. Jest to dedykowane rozwiązanie, przystosowane do potrzeb małych i średnich przedsiębiorstw nie tylko pod względem bogatej funkcjonalności, ale także atrakcyjnej ceny i niezwykle łatwego sposobu wdrażania.
Zapytaj o szczegóły